ממליצים

אמא של מיכל

מירי דהן מרחובות

מיכל לאתר

זו השנה הראשונה שלנו במעון הרא"ה ברחובות  ועכשיו כשמתקרבים לסוף השנה אני רואה עד כמה צוות המעון משקיע ואוהב כל ילד וילד! משמעת, ערכים, אהבה ודאגה אינסופית מכל הצוות! צוות מקסים שתמיד קשוב לכל שאלה, מפיג כל חשש ומעניק לילדים את הכי טוב שאפשר! הבת שלי מאוד אוהבת את המעון ולא רוצה לחזור הביתה… הבת שלי נכנסה כשהיתה בת שנה וחצי, גדלה והתפתחה מאד באוצר המילים והמושגים ואנחנו ממשיכים בשמחה גם לשנה הבאה.

אמא של ויקטוריה

נטלי בן זקן מרחובות

ויקטוריה לאתר

התחלנו את השנה בחששות רבים, כמות של ילדים יותר גדולה ממה שאנחנו רגילים, צוות חדש, מקום חדש. איך הילדה שלנו תסתדר??

אין לנו מילים איך בכל בוקר הילדה שלנו הולכת שמחה ובחיוך לגן ולכל הצוות שמלווה אותה. הצוות מקסים, חם ואוהב. האוכל עשיר ומגוון. בכל שאלה ובקשה יש את המנהלת כנרת שתמיד מקבלת את הילדים וההורים בחיוך, בפרגון ובמילה טובה. מעון מעלות חפץ חיים – הביטחון של ילדינו.

אמא של יאיר

מרים פרץ מרחובות

יאיר לאתר

בננו היקר נמצא במעון מעלות ברחובות בערך מגיל 3 חודשים. אנחנו ממליצים בחום על המעון. הילד שלנו מקבל יחס חם ואוהב מצוות מקסים אכפתי, לבבי ודואג. הצוות דואג לבננו כאילו היא ילדם האישי. המטפלות כל כך מסורות ואחראיות ואנחנו מרגישים איתן כמו עם משפחה. הודיה מנהלת את המעון ביד רמה הן מבחירת צוות המטפלות, טיפוח והשקעה במשחקים, פעילויות והעשרה לילדים והכי חשוב חום ואהבה שנותנים לילדנו בגיל בו זה הדבר החשוב ביותר עבורו. אנחנו ממליצים בחום לכל הורה שמחפש מעון שיבחר במעון מעלות.

אמא של ארבל

עדן סלומון מניר גלים

ארבל מניר גלים

אחרי תקופה לא פשוטה במעון עם מפעיל אחר הגיעו אלינו עם אנרגיות חדשות ומרץ רב רשת 'מעלות'. עם כניסתם למעון התחילו בחידוש וטיפוח מתקני החצר, צביעת הגן ועוד. בשבועות הראשונים, בכל בוקר היה נציג מהנהלת הרשת עומד בכניסה למעון ומשוחח עם ההורים. כמה חשוב הקשר האישי! כמה חשוב לשמוע את ההורים ולהכיר את הילדים!

בהמשך השנה ראינו את הדגש שמעלות שמים על הפדגוגיה ותכנית לימודים מותאמת גיל (כן כן גם לקטנטנים מגיע ללמוד). החל מהתנסויות עם חומרים ומרקמים שונים, שירי משחק מהנים, תנועה והתפתחות. רשת 'מעלות' תמיד עם אוזן קשבת להורים ותמיד יש שיח פתוח ורצון להשתפר כדי שלאוצרות שלנו יהיה הכי טוב שיש. אני ממליצה על מעלות בלב שלם ומקווה שיהיו לנו עוד הרבה שנים טובות ביחד.

אמא של תאיר

נטע מהצרי הלוי מרחובות

תאיר לאתר

אחרי תקופה לא פשוטה בעקבות משבר הקורונה אני רוצה לשבח את הצוות במעון. ראשית, כנרת מנהלת המעון, ראויה לשבח על כל מה שהיא עושה במעון הן למען הילדים והן למען הצוות במעון.  שנית, אני רוצה לשבח את סול היקרה, המטפלת של בתי תאיר. ב"ה זכינו, מטפלת מסורה, אחראית, אהובה, בעלת נתינה ומעניקה המון חום ואהבה, דבר שחשוב מאוד לילדים בגיל זה.  וכמובן את מזל בעלת לב רחב והארת פנים לכל מי שנכנס למעון, ורואים את זה בבישולים והמטעמים שהיא מכינה לילדים מכל הלב והנשמה.  תודה לכם ההנהלה, על כל מה שאתם עושים למעננו מאחורי הקלעים, וכן אוסנת ודליה שתמיד קשובות במענה הטלפוני.

אמא של נועה

אודל יהודה מבני עי"ש

נועה בת שנתיים

המעון מנוהל למופת! נקי ומסודר. יש מבשלת המבשלת כל בוקר אוכל מגוון וטרי! כל הצוות בלי יוצא מן הכלל מקסים וממש יוצא מגדרו שרק יהיה טוב לקטנטנים. כל חגיגה במעון מושקעת ביותר הן מבחינת התכנים והן מבחינת השולחן שמביאים להם כאילו הם מבוגרים! צריך לראות כדי להבין. הלוואי בכל הגנים כזה צוות מקצועי מכיל ואוהב. ממליצה בחום על המעון ומודה לאל שהגעתי לשים את הקטנה שלי במעון הזה. כל הטוב הזה לא מובן מאליו במיוחד בימים אלה. הקטנה שלי הולכת בשמחה למעון ולא רוצה לחזור הביתה . ובבית כל הזמן מדברת בשמחה ושרה את כל מה שלמדה במעון. הקטנה שמחה ואני עוד יותר.

אמא של אושרי

שניר בן אברהם מבן זכאי

אושרי בן אברהם לאתר

מנהלת המעון ליזי,  היא אישה הכי חמה ואוהבת ילדים שהכרתי בחיי !! לא היה לי ספק שהילדים שלי יכנסו למעון שלה. כל צוות המעון מכירים ילד ילד, דואגים ברמה גבוהה ומקצועית לכל היבט שיש. מעדכנים לגבי הכל, וזה כיף גדול. אם זה היה תלוי בי הילדים שלי היו נשארים עד כיתה א ':)

אמא של הביאור

אושרית מעודה מגבעת וושינגטון

הביאור מעודה

זכינו בצוות מעולה וקבוע, האווירה במעון מאוד ביתית וגם היחס לילדים מאוד חם ואישי.
הצוות מעביר את התכנים לילדים בצורה חוויתית וכיפית. הילד שלי התפתח מאד מבחינה שפתית וקוגניטיבית, תמיד בא בכיף למעון. המעון במבנה חדש מטופח ויפה עם חצר ענקית לכל כיתה כך שיש מרווח וחופש תנועה לכל ילד. ממליצה בחום.

אמא של גבריאל

הלן עזרא מבן זכאי

עזרא גבריאל

מעון מעלות הוא לא מעון הוא בית! זהו בית מלא בחוויות, למידה, השקעה, צמיחה והכי חשוב חיבוקים ואהבה!!!! צוות מדהים ומסור שעושה הכל באמת מתוך אהבה, אוכל טרי ומזין, תכנים מעשירים, ניקיון ושמירה על סטריליות, סדר יום ושקיפות מלאה. בתור אמא חרדתית מאוד שעברה עם הגדולים שלה במספר מסגרות מאכזבות לא יכולתי לבקש יותר!! הילד נפרד בבוקר בחיוך ענק וחוזר הביתה מאושר ומרוצה:)