אודות

מעלות זה הבית של הילדים שלכם

רשת מעלות מפעלי חינוך נולדה מאהבה. מהבנה עד כמה למידה משמעותית בגיל הרך הינה חוויה מתוך התנסות של כאן ועכשיו, המתבססת על כל החושים, מעודדת סקרנות אישית ופיתוח מוטיבציה פנימית ללמידה בקרב הילדים.

תפיסתה החינוכית של הרשת ביצירת מערכת חינוך איכותית ובטוחה, המעודדת קידום אקלים מיטבי וסביבה המזמנת לכל פעוט אפשרות לחקור את העולם מתוך מוטיבציה פנימית בדגש על למידה חווייתית ופיתוח יכולות רגשיות וחברתיות.

הגנים שלנו פרוסים בכל רחבי הארץ, ופועלים תחת פיקוח משרד החינוך והרשות המקומית ומעונות היום בפיקוח וסבסוד של משרד העבודה והרווחה והשירותים החברתיים.

אנחנו מציבים לעצמנו מטרה לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר – כל סניפי רשת מעלות בפיקוח והדרכה פדגוגיים על ידי צוות מקצועי ומיומן. הגננות והמטפלות נבחרות בקפידה לאחר הכשרה מתאימה.

ברשת מעלות דואגים ליצירת תנאים מותאמים שמהווים תשתית לבניית תחושת מסוגלות אישית ומיצוי הפוטנציאל של כל פעוט ופעוט. מושקעת חשיבה רבה בארגון סביבה חינוכית בטוחה המותאמת לשלבים ההתפתחותיים של הילדים.

הכיתה תוכננה לאחר מחשבה רבה, ובנויה מפינות שונות כגון: פינת הבית, פינת הספר, משחקי שולחן, פינת הרכבות, פינת טבע, חצר, גינת ירק ועוד לפי בחירת הצוות החינוכי.

ארגון הסביבה החינוכית הינו בסיס חיוני לעבודה חינוכית איכותית. אנו בטוחים כי ילדים לומדים מתוך אינטראקציה עם הסביבה, ועל כן שמים דגש על מרכיביה.

אנו מאמינים בעבודת צוות בין כל השותפים: צוות – הורים – ילדים ובניית קשר המבוסס על אמון, שקיפות, אכפתיות והקשבה. קשר משולש זה הוא הבסיס להצלחה של כל מערכת חינוך ולכן ישנה השקעה מרובה על ביסוס הקשר ע"י שיח, תמונות, מכתבי עדכון ושיתוף הורים בפעילויות המעונות והגנים. ואל תדאגו, לא נחפור לכם יותר מדי בקבוצה 🙂

אנחנו יודעים ומבינים שאתם מפקידים בידינו את היקר לכם מכל. אנחנו תופסים את האפשרות להעשיר ולחנך את ילדיכם כזכות גדולה, ושמים דגש על כל פרט ופרט בבניית סדר היום החינוכי, הערכי, הסביבתי, ההתפתחותי והתזונתי של הילדים שלנו. כן, מבחינתנו הם הילדים שלנו, וכך אנחנו מתייחסים אליהם.

חזון הרשת בחינוך הילדים למצוינות, קידמה, ערכים, וכל זה באהבה גדולה.

קום שהוא בית

כהורים אתם בוודאי מאחלים לילדיכם שהמקום בו הוא שוהה שעות רבות במשך היום, יהווה עבורו חממה מטפחת, חמה ואוהבת. מצע רך בו יגדל ויפרח, מקום בו ירגיש נוח לבטא את עצמו ולהרחיב את גבול הסקרנות שלו לתחומים חדשים. רשת מעלות משקיעה מאמצים, משאבים וכוח אדם על מנת שהגנים והמעונות יהיו מקום אוהב לילדכם ויעמדו בסטנדרטים הגבוהים מכל הבחינות!

זרה וסיוע

מעונות הרשת מסובסדים על ידי משרד העבודה והרווחה ותשלום שכ"ל נקבע על פי הדרגות אותם מפרסם המשרד בכל שנה. כמו כן למעונות הרשת סמל רווחה המאפשר עזרה נוספת וסיוע במימון שכר הלימוד.

למוד וללמד

לרשת צוות חינוך שנבחר בקפידה. הגננות והמטפלות מהוות דוגמה אישית ועוברות הכשרה וליווי פדגוגי צמוד. בגני הילדים בנוסף לצוות החינוך מועסקים גם אנשי מקצוע המעשירים את עולמו של הילד ומקדמים אותו על פי צרכיו: גננות שילוב, מורות קריאה ופסיכולוגית.

עוד הפעלות

החל מפעילות עשרה בריתמיקה, דרך הפעלה בתנועה ועד ליטוף חיות – במעונות שלנו מתקיימים חוגי העשרה חווייתיים ע"י מדריכות ומפעילות מקצועיות ומנוסות.

כחלק מתפיסת החינוך המעודדת קידום מיטבי וסביבה המזמנת לכל ילד אפשרות לחקור את העולם, במעונות הרשת קיימים חדרי ג'ימבורי חדישים ומפוארים להנעת הילדים תוך כדי הנאה והתפתחותם המוטורית. הפעילות בחדר הינה על פי תכנית הפעלה מותאמת לפיתוח הילדים ולחוויה מושלמת.

פריט בשרי עשיר ומגוון

המזון המוגש ברשת מעלות מבוסס על מתכונים בהתאם להמלצות יועצת תזונה מוסמכת ומבושלים במקום. התפריט כולל מזון בשרי 4 פעמים בשבוע. התזונה מופחתת שומנים ומותאמת לגיל הרך, במטרה לשמור על בריאותם ולהבטיח את התפתחותם הגופנית התקינה. לילדים אלרגיים מותאם תפריט מיוחד.

הצוות שמאחורי ההצלחה של מעלות

ישי אבידן

חבר ועד המנהל

יוסי מצליח

חבר ועד המנהל

נועה בלקינד

מנכ"לית

גילת לעאל נובוגרוצקי

מדריכה הורים ומדריכה פדגוגית למעונות יום

ד"ר אסתר הנדלר

מדריכה פדגוגית מעונות יום וגני ילדים

אוסנת אוחיון

מנהלת גני ילדים רחובות

אתי אבוחצירא

מנהלת גני ילדים נתיבות.

הודיה אוחנה

מנהלת מעון מעלות - הרא"ה

כוכבה דורון

מנהלת מעון מעלות - הרא"ה

פנינה הרוש

מנהלת מעון מעלות - גבעת וושינגטון

דינה פרידמן

מנהלת מעון מעלות - אושיות

רוחמה ידאעי

מנהלת מעון מעלות - בני עי"ש

נחמה פלדמן

מנהלת מעון מעלות - ניר גלים

ליזי הבדלה

מנהלת מעון מעלות - מעון יבנה - שיר

ליטל שפיגל

מנהלת מעון מעלות - מעון יבנה -זמר

ליזה דמרי

מנהלת מעון מעלות - בן זכאי

לי שושן

מנהלת מעון מעלות - חפץ חיים

סמדרי מסיקה

מנהלת מעון מעלות - אור עקיבא