אודות

מעלות זה הבית של הילדים שלכם

רשת מעלות מפעלי חינוך נולדה מאהבה. הבנה עד כמה למידה מבוססת הרך הינה חוויה מתוך התנסות של כאן ועכשיו, המתבססת על כל החושים, מעודדת סקרנות אישית ופיתוח מוטיבציה פנימית ללמידה בקרב ילדים.

תפיסה החינוכית של הרשת ביצירת מערכת חינוך איכותית ובטוחה, המעודדת קידום אקלים מיטבי וסביבה המזמנת לכל פעוט אפשרות לחקור את העולם מתוך מוטיב פנימי בדגש על למידה חווייתית ופיתוח יכולה רגשיות וחברתיות.

הגנים שלנו פרוסים בכל רחבי הארץ, ופועלים בפיקוח משרד החינוך והרשות המקומית היום בפיקוח וסבסוד של העבודה והרווחה והשירותים משרד החברתיים.

אנחנו מציבים לעצמנו מטרה בסטנדרטים הגבוהים ביותר – כל סניפי רשת מעלות בפיקוח והדרכה פדגוגיים על ידי צוות מקצועי ומיומן. הגננות והרופאים נבחרות בקפידה לאחר הכשרה מתאימה.

ברשת מעלות דואגים ליצירת תנאים מותאמים שמהווים תשתית לבניית תחושת מסוגלות אישית ומיצוי הפוטנציאל של כל פעוט ופעוט. מושקעת חשיבה רבה בארגון סביבה חינוכית בטוחה המותאמת לשלבים ההתפתחותיים של הילדים.

הכיתה תוכנה לאחר מחשבה ובנויה מפרטנות רבה, הבית, פינת הספר, משחקי שולחן, פינת הרכבות, פינת טבע, חצר, גינת ירק ועוד פינת לפי בחירת מבחר החינוכי.

ארגון הסביבה החינוכית הינו בסיס חיוני לעבודה חינוכית איכותית. אנו בטוחים כי לומדים ילדים מתוך אינטראקציה עם הסביבה.

אנו מאמינים בעבודת צוות בין כל השותפים: צוות – הורים – ילדים ובניית קשר המבוסס על אמון, שקיפות, אכפתיות והקשבה. קשר משולש זה הוא הבסיס להצלחה של כל מערכת חינוך ישנה השקעה מרובה על ביסוס הקשר ע"י שיח, תמונות, מכתבי עדכון ושיתוף הורים בפעילויות המעונות והגנים. ואל תדאגו, לא נחפור לכם יותר מדי בקבוצה 🙂

אנחנו יודעים ומבינים שהם מפקידים בידינו את היקר לכם מכל. אנחנו תופסים את הפרטים הגדולים להעשיר ולחנך את ילדיכם כזכות, ושמים דגש על כל פרט ובבניית סדר היום החינוכי, הערות שלנו, הסביבתי, ההתפתחות והזונתי של הילדים. כן, בשבילנו הם הילדים.

חזון הרשת בחינוך הילדים למצוינות, קידמה, ערכים, וכל זה באהבה גדולה.

האות מ

קום שהוא בית

כהורים אתם בוודאי מאחלים לילדיכם שהמקום בו הוא שוהה שעות רבות במשך היום, יהווה עבורו חממה מטפחת, חמה ואוהבת. מצע רך בו יגדל ויפרח, מקום בו ירגיש נוח לבטא את עצמו ולהרחיב את גבול הסקרנות שלו לתחומים חדשים. רשת מעלות משקיעה מאמצים, משאבים וכוח אדם על מנת שהגנים והמעונות יהיו מקום אוהב לילדכם ויעמדו בסטנדרטים הגבוהים מכל הבחינות!

האות ע

זרה וסיוע

מעונות הרשת מסובסדים על ידי משרד העבודה והרווחה ותשלום שכ"ל נקבע על פי הדרגות אותם מפרסם המשרד בכל שנה. כמו כן למעונות הרשת סמל רווחה המאפשר עזרה נוספת וסיוע במימון שכר הלימוד.

האות ל

למוד וללמד

לרשת צוות חינוך שנבחר בקפידה. הגננות והמטפלות מהוות דוגמה אישית ועוברות הכשרה וליווי פדגוגי צמוד. בגני הילדים בנוסף לצוות החינוך מועסקים גם אנשי מקצוע המעשירים את עולמו של הילד ומקדמים אותו על פי צרכיו: גננות שילוב, מורות קריאה ופסיכולוגית.

האות ו

עוד הפעלות

החל מפעילות עשרה בריתמיקה, דרך הפעלה בתנועה ועד ליטוף חיות – במעונות שלנו מתקיימים חוגי העשרה חווייתיים ע"י מדריכות ומפעילות מקצועיות ומנוסות.

כחלק מתפיסת החינוך המעודדת קידום מיטבי וסביבה המזמנת לכל ילד אפשרות לחקור את העולם, במעונות הרשת קיימים חדרי ג'ימבורי חדישים ומפוארים להנעת הילדים תוך כדי הנאה והתפתחותם המוטורית. הפעילות בחדר הינה על פי תכנית הפעלה מותאמת לפיתוח הילדים ולחוויה מושלמת.

אות ת

פריט בשרי עשיר ומגוון

המזון המוגש ברשת מעלות מבוסס על מתכונים בהתאם להמלצות יועצת תזונה מוסמכת ומבושלים במקום. התפריט כולל מזון בשרי 4 פעמים בשבוע. התזונה מופחתת שומנים ומותאמת לגיל הרך, במטרה לשמור על בריאותם ולהבטיח את התפתחותם הגופנית התקינה. לילדים אלרגיים מותאם תפריט מיוחד.

הצוות שמאחורי ההצלחה של מעלות

ישי אבידן

ישי אבידן

חבר ועד המנהל

יוסי מצליח

יוסי מצליח

חבר ועד המנהל

נועה בלקינד

נועה בלקינד

מנכ"לית

אייקון צוות ללא תמונה

רחל מצליח

רכזת מעונות

הודיה אוחנה

הודיה אוחנה

רכזת מעונות

גילת לעאל נובוגרוצקי

גילת לעאל נובוגרוצקי

מדריכה הורים ומדריכה פדגוגית למעונות יום

אייקון צוות ללא תמונה

מירי בדיל

מדריכה פדגוגית מעונות יום וגני ילדים

אתי אבוחצירא

אתי אבוחצירא

מנהלת גני ילדים נתיבות

אוסנת אוחיון

אוסנת אוחיון

מנהלת גני ילדים רחובות

כוכבה דורון

כוכבה דורון

מנהלת מעון מעלות - הרא"ה

דינה פריימן

מנהלת מעון מעלות - הרא"ה

רוחמה ידאעי

רוחמה ידאעי

מנהלת מעון מעלות - בני עי"ש וכרם ביבנה

נחמי פלדמן

נחמי פלדמן

מנהלת מעון מעלות - ניר גלים

קרן ורון

מנהלת מעון מעלות - יבנה שיר

לירון

לירון ביטון

מנהלת מעון מעלות - יבנה זמר

גלי מנצור

מנהלת מעון מעלות - אושיות

ליזה דמרי

ליזה דמרי

מנהלת מעון מעלות - בן זכאי

לי שושן

לי שושן

מנהלת מעון מעלות - חפץ חיים

מירי בן עטר

מנהלת מעון מעלות - אור עקיבא

אייקון צוות ללא תמונה

מיכל זמלמן

מנהלת מעון מעלות - אחיסמך

פנינה הרוש

פנינה הרוש​

מנהלת מעונות מעלות - גבעת וושינגטון

אייקון צוות ללא תמונה

יפה הנדלס

מנהלת מעון מעלות - אשדוד

אייקון צוות ללא תמונה

נאוה עמרני

מנהלת מעון מעלות - קיבוץ חפץ חיים